Hakkımızda

Aladağ Kömür, 1983 yılında kurularak kömür talebini karşılamaya yönelik sektöründe kaliteli ürünü tüketiciye buluşturmayı ve müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir. Bu hedefler doğrultusunda sorumluluklarını bilen, sektörde seçkin firmalar arasında yerini belli eden Aladağ kömür, kurumsal bir kimlikle yoluna devam etmek için çalışmalarına hız vermiştir. Firmamız bugün kurumsallaşarak istihdama ve ülke ekonomisine katkısını daha da arttırmış, sektörün önde gelen POLAT KÖMÜR ltd. şti. ile güç birliği yaparak ana bayilik statüsünde yaptığı satışlarla kömür piyasasında kendini üst konuma yerleştirmiştir.

Aladağ Kömür ürün portföyü seçiminde çevreye zarar vermeyen, çevre dostu, insan sağlığına zarar vermeyen ISO9001 ve TSE5788 belgeli ithal kömür, paçal kömür, odun ve tahta parçası hizmetleri ile iyiyi daha iyiye satma gayretinde tüketicisine ulaştırmayı bir sorumluluk haline getirmiştir.

Katı yakıt sektörüne getirdiği kalite anlayışı ile potansiyel müşterilerine tercih seçeneği oluşturmuş ayrıca hizmet gereklerini bilerek müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımıştır.

Vizyonumuz

Kurumsal yapımız ile sektörümüzde lider bir kuruluş olmak, kalite standartlarına uygun müşterilerine her zaman beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunmak.

Misyonumuz

Müşterilerine hizmette kaliteden ödün vermeden her zaman ihtiyaçlarını karşılayabilecek en iyi hizmet anlayış ile müşterilerimizi anlamak, güvenlerini kazanmak, bağlılıklarını sürekli kılmak ve kesintisiz bir kalite seviyesine ulaşmak öncelikli görevimizdir.

KAPAT

* Görüşme Sırasında sayfadan ayrılmamanız önerilir